img

Bornova’da kadınlar kahvaltıda buluştu


Bornova Belediyesi Kent Arşivi ve Müzesi Dramalılar Köşkü’nde gerçekleşen kahvaltıya Bornova Belediyesi kadın meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve kadın muhtarlar ile vatandaşlar katıldı. 6 Şubat depreminden ardından ilçeye gelerek belediyenin tesislerine konuk olan depremzede kadınların da yer aldığı etkinlikte yaraların beraber sarılacağına vurgu yapıldı. Birlik ve dayanışma mesajları verildi.

Kahvaltı da yaptığı konuşma da tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Bornova Belediyesi Meclis Üyesi Bahar Gürsu, “Belediye olarak her zaman kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak yanılarında yer aldık ve almaya devam edeceğiz. Bu gün burada bizimle olan depremzede vatandaşlara da geçmiş olsun diliyorum”dedi.

Depremzedelere moral

Depremden etkilenen kadınlara 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’n de moral vermek istediklerini belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile aşacağız. İlçemizde ağırladığımız depremzedeler için de elimizden geleni yapıyoruz. Bu özel günde de onların yanında olmak ve biraz olsun sıkıntılarını unutmalarını sağlamak istedik”dedi.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.