news-details

Yeni yılda Akoya İncileri’nin sonsuz zarafetini keşfedin

Yeni yılın kapıyı çaldığı bu dönemde QNET, Bernhard H. Mayer koleksiyonu ‘Pearl Icons’ takılarıyla sizleri tarihi hiç eskimeyen Akoya İncileri’nde eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor. Şıklığınıza ışıltı katacak ve geleceğe miras kalacak yeni yıl hediyesi için ‘Taşların Kraliçesi’ Akoya İncisi’nin zarafetini QNET ile keşfedin…

QNET, Bernhard H. Mayer koleksiyonunun bir parçası olan Pearl Icons Takı koleksiyonunu yeni yılda sevdiklerine bir hediyeden fazlasını düşünenler için sunuyor. İnci hazinesi olarak adlandırılan Akoya İncileri, günümüzde kusursuz ve pürüzsüz yüzeyleriyle kalıcı güzelliği de temsil ediyor. Neredeyse mükemmel yuvarlak şekilleri ve göz kamaştırıcı parlaklıklarıyla tanınan Akoya İncileri’nin her biri; tarihi bir hikayesi ve benzersiz karakteriyle öne çıkıyor.

Bu özel inciler Bernhard H. Mayer tarafından kendine özgü doğal oluşumu ve insan eliyle işlenen özel hikayesiyle sadece mücevher olmanın ötesine taşırken, kalıcı mirasın bir parçasına sahip olmayı da ifade ediyor.

Bu kalıcı miras, Bernhard H. Mayer Pearl Icons Koleksiyonu'nda çarpıcı bir şekilde yakalanıyor. Bir işçilik başyapıtı olan Akoya İncileri’nin zamansız güzelliği farklı giyim stilleri ve tarzlarıyla da buluşabiliyor. 

İnci tutkunlarının rüyalarını süsleyecek olan bu özel koleksiyonu www.qnetturkiye.com.tr internet sitesinde bulabilirsiniz.

Unutmayın, hayatın her anı bir inci, en parlak olanı seçmek sizin elinizde!

Setin satış fiyatı: 77.600TL

QNET Hakkında:       

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNETin 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiyeye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen QNETin www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.

 

  Hibya Haber Ajansı