YAZ MAKYAJINDA SADELİK ÖN PLANDA

Soğuk havaların yerini sıcaklara bırakarken bu günlerde makyaj yapmak zorlaşsa da sezonun trendlerini gözden geçirmek güzelliğinizi bütünlemek mümkündür. Diyos Sinosha makyaj

Soğuk havaların yerini sıcaklara bırakarken bu günlerde makyaj yapmak zorlaşsa da sezonun trendlerini gözden geçirmek güzelliğinizi bütünlemek mümkündür. Diyos Sinosha makyaj sanatçısı "Havaların ısınmasıyla birlikte cıvıl cıvıl kıyafetler dolaplarda zamanı geldi" diyen Sinosha makyaj sanatçısı. Sonunda birlikte makyaj tonları ve ürünleri de yeniden şekillenmeye başladı. En canlı rujlar, en ince fondötenler, ışıltılı ürünler yeniden bizimle iletişime geçin "dedi.

En pratik arkadaşımız "Ruj"

Her mevsim çantamızın vazgeçilmezi olan lipgloss'ların yazını da yapabilirıcımız orada anlatan Can Ağım "Yaz yakınlarındaki ağır makyajlardan kaçınmak istersen daha rahat hissettirecektir. Lipgloss'lar hem makyajınıza hem de dudaklarınıza taze bir görünüm sunmak. Sinosha pastel tonu kullanıp, de sıkça kullanacağım pastel tonda lipgloss'lar makyajınızın vazgeçilmezi olacak. Uçuk pembe allıklar yüzünüze renk katacak "dedi.

Yüzünüz ışıl ışıl olsun

Sinosha makyaj sanatçısı "makyaj bazları fondötenlerin kullanılabileceği aklaran" "Makyaj bazları da güzelliğinizi sabitleyen en önemli detaylardan. Sinosha makyaj bazları teni pürüzsüzleştiren yapı ve ışıltı veren formülüyle, makyajınızın tüm günleri taze kalmasını bekliyor, bu sayede sürekli tazelenmiş hissi yakalanıyor. "

Amerika, Rusya, Orta Doğu ve Arap Ülkelerinde faaliyet göstermek için tasarlanmış planlanan Sinosha'nın ürün gamını yakından takip etmek için; https://www.sinosha.com/ adresini inceleyebilir, sinoshabeauty Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Geniş ürün gamı ​​ile yakından tanışmak için ise Next Level Harvey Nichols'ı ziyaret ederek…

Kaynak: Magmedya
5.4b
Okunma