Yaz boyu bakımlı bir cilt için CeraVe!

CeraVe, dermatologlar* ile geliştirdiği kuru ciltlere yönelik nemlendirici ve temizleyicilerle kadınların bu yaz rutin cilt bakımında en büyük yardımcısı oluyor

Sıcakların kendini iyiden iyiye hissettirdiği bugünlerde cilt bakımını ihmal etmemek gerekiyor. Her yaştan insana sunduğu cilt bakım ürünleriyle cildinize iyilik taşıyan CeraVe, nemlendirici ve temizleyicileriyle yaz boyu bakımlı bir cildin kapısını aralıyor.

CeraVe Nemlendirici Krem

CeraVe Nemlendirici Krem, dezenfektan kullanımı ve sık yıkanmaktan çatlayan ellerin en büyük yardımcısı oluyor. Cilt bariyerini güçlendirerek elleri gün boyu nemlendiren ürün, çok fazlı yapıya sahip kontrollü salınım teknolojisiyle aktif bileşenlerin uzun süre cilt üzerinde kalmasını sağlıyor, böylece nemlendirme etkisi gün boyu sürüyor. Yoğun kıvamıyla yağlılık hissi bırakmıyor.

CeraVe Nemlendirici Losyon

CeraVe, cildin ihtiyaç duyduğu nemi CeraVe Nemlendirici Losyon’la sağlıyor. Kuru ve çok kuru ciltler için uygun olan CeraVe Nemlendirici Losyon, cilt bariyerinin onarılmasına yardımcı olurken hafif dokusuyla gün boyu nemlendirme sunuyor. Güneş sonrası kullanım için de ideal olan CeraVe Nemlendirici Losyon, cilt için gerekli 3 temel seramid ve hyalüronik asit içeriyor.

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi

3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit içeren formülüyle gün boyu cildi nemlendirirken cildin koruyucu bariyerinin onarılmasına yardımcı oluyor. Parfüm içermeyen yapısı hassas ciltler için uygundur.

CeraVe Köpüren Temizleyici

Köpüren jel kıvamındaki formülü cilt için gerekli 3 temel seramid, niasinamid (Vitamin B3) ve hyalüronik asit içeren CeraVe Köpüren Temizleyici, cildin koruyucu bariyerine zarar vermeden cildi fazla yağdan arındırıyor ve temizliyor. Parfüm içermeyen formülü hassas ciltler için uygundur.

CeraVe Nemlendirici Krem 50 ml İçin Önerilen Tüketici Satış Fiyatı: 34.9 TL

CeraVe Nemlendirici Losyon İçin Önerilen Tüketici Satış Fiyatı:

88 ml 49,90 TL

236 ml 74,90 TL

473 ml 104,90 TL

CeraVe Nemlendirici Yüz Kremi İçin Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı:

52 ml 89,90 TL

CeraVe Köpüren Temizleyici İçin Tavsiye Edilen Tüketici Satış Fiyatı:

236 ml 76,90 TL

473 ml 99,90 TL

CeraVe hakkında

CeraVe bugün tüm aile üyelerine dermatologlar ile geliştirilen cilt bakım ürünleri sunuyor. CeraVe’nin dermatologlar tarafından tavsiye edilen ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunuluyor. ABD’deki dermatologların 1 numaralı tavsiyesi** olan marka, dünyanın farklı ülkelerinde uzman derneklerinden ve basın kuruluşlarından birçok ödüle layık görülmüştür.

*Ürün, dermatologlar tarafından belirtilen bilgi ve ihtiyaçlar esas alınarak geliştirilmiştir.

Hibya Haber Ajansı

Okunma