Sinosha Renkleri Yaza Yakışacak

Yaz makyajının vazgeçilmez tonları ile rengârenk bir mevsim geçirmeye ne dersiniz? Sinosha Makyaj Uzmanları, rengârenk makyajın püf noktalarını, renkli tonlar ile nasıl fark yaratacağınızı

Yaz makyajının vazgeçilmez tonları ile rengârenk bir mevsim geçirmeye ne dersiniz? Sinosha Makyaj Uzmanları, rengârenk makyajın püf noktalarını, renkli tonlar ile nasıl fark yaratacağınızı anlattı.

Bu yazın vazgeçilmezinin mercanlar ve şeftaliler olduğuna dikkat çeken uzmanlar "Çok çalışılan ve çok özenle seçilen Sinosha renkleri her anınızda yanınızda. Bu yazın vazgeçilmezi kesinlikle mercanlar, şeftaliler ve ışıltılar. Bu yaza damgasını vuracak en iyi mercanları, şeftalileri ve ışıltıları sizin için seçtik. Size düşen sadece üzerinizde taşımak" dedi. Sinosha'nın ışıl ışıl bir plaj modası yaratmak için göz alıcı vücut spreyleri tasarladığını da sözlerine ekleyen makyaj sanatçıları "Gümüş ve gold rengi vücut spreyleri ile her adımda ışıl ışıl görünün. Yaz aylarına girdiğimiz bu günlerde güneşin parlak ışığı Sinosha'nın göz alıcı vücut spreyleri ile birleşsin" diye konuştu.

Siz de yaz aylarındaki makyaj rutininize, Sinosha esintileri katabilir, ışıltılı görünümleri, nüde dokunuşlarla hiç olmadığı kadar ön plana çıkarabilirsiniz.

Amerika, Rusya, Orta Doğu ve Arap Ülkelerinde faaliyet göstermek için tasarlanan Sinosha'nın ürün gamını yakından takip etmek için; https://www.sinosha.com/adresini inceleyebilir, sinoshabeauty Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Geniş ürün gamı ile yakından tanışmak için ise Next Level Harvey Nichols'ı ziyaret edebilirsiniz…Mag Medya


4.6b
Okunma