ROCK'n AID’den Kadına Şiddete Hayır konseri

ROCK'n AID, çağın en büyük sorunlarından birine karşı 'dur!' demek için, susturulmaya çalışılmış, fiziksel veya ruhsal şiddet mağduru tüm kadınlarımızın sesi olmak

ROCK'n AID, çağın en büyük sorunlarından birine karşı 'dur!' demek için, susturulmaya çalışılmış, fiziksel veya ruhsal şiddet mağduru tüm kadınlarımızın sesi olmak için, birbirinden değerli sanatçılarımızın en güzel ve en özel parçalarını seslendirdikleri her sene düzenlenen bir yardım konseridir.

7-8 Aralık'ta, kiralama ve yönetim hizmet danışmanlığı JLL tarafından yapılan 42 Maslak Shopping Mall’da yer alan BAROCK Sahne'de gerçekleşecek ve iki gün sürecek bu konserler ile, kadın sığınma evlerindeki şiddet mağduru kadınlarımızın ihtiyaç duydukları; giysi, ayakkabı, kişisel temizlik ve bakım ürünleri, kadın pedi vb. ürünler toplayarak onlara asla yalnız olmadıklarını gösterebilir ve belki yüzlerinde ufak bir gülücük, belki de kim bilir yankılanan kahkaha seslerinin sebebi olmayı hedefliyor.

Bu senenin en büyük desteği Mahmut Tuncer ve Grammy ödüllü sanatçı Maya Azucena'dan geliyor! Sevilen türkücümüz ve değerli sanatçımız Mahmut Tuncer, bu yardım projesine ve farkındalığa dikkat çekmeye destek vermek için hayatında ilk kez sahnede bir Rock şarkısı seslendirecek.

Grammy ödüllü Brooklynli şarkıcı Maya Azucena enfes sesiyle şarkılarını kadına şiddete karşı söyleyecek.

Mahmut Tuncer ve Maya Azucena dışında iki gün boyunca bu yardım projesinde Rock'n Aid projesine destek verecek değerli sanatçılar;

Atılay Tuzer

Arda Kurum

Ayşegül Özer İnanç

Bang

Berzan Önen

Burhan Kulle

Can Asil Özmen

Can Sefer

Çiğdem Man

Dj Ozzy

Ekho

Ezgi Yelen

Gür Akad

Heavy Guns

Hey Mama

Hüseyin man

Hakan Suphi Uzunca

İstanbul Kelişim Orkestrası

Kasamam

Lityum

Merve Örenel

Medley

Mehmet dilşad peker

Narda Afrika

Nobran

Naz Cimilli

Nikki Wild

Normal değil

Melis Aydoğan

Pips

RAZOR inc.

Richard Challanger

Seher Ahmetzade

S-team

Seçil Altınöz

Soyhan zilayaz

Talking Band

Toprak Özcan

Tunç Arkan

Türkçe Dublaj

Vecdi Yücalan

Voodoo Medicine

Yağmur Aslan

Zerrin Mete


Hibya Haber Ajansı

2.2b
Okunma