Revolution’ın Rengarenk Ürünleri İle Parlamaya Hazır mısın?

Revolution, makyaj tutkunlarını rujlardan allıklara, bronzerlardan kaş kalemlerine ve primerlara kadar yepyeni ürünleriyle buluşturmaya devam ediyor. Revolution'ın doğa dostu vegan ürün serileri de mevcut.
Revolution, makyaj tutkunlarını rujlardan allıklara, bronzerlardan kaş kalemlerine ve primerlara kadar yepyeni ürünleriyle buluşturmaya devam ediyor. Revolution'ın doğa dostu vegan ürün serileri de mevcut.

Dans pistine davetlisiniz!

Yoğun pigmentli kremsi yapıları ve altın simli ambalajları ile Life On The Dance Floor rujlar sizi adeta dans pistine davet ediyor. Invite Only, Potential ve Funk You gibi özel renklerden oluşan rujlar ile eğlencenin kapılarını aralamaya hazır olun!

Cildini makyaja Revolution Primer'lar ile hazırla


Blur & Prime Pore Blur Primer, gözeneklerin görünümünü minimize etmeye yardımcı olurken makyajınızın kalıcılığını da artırıyor.

Matlaştırıcı Matte & Fix Mattify Primer ciltteki istenmeyen parlamaları kontrol altına alıyor ve cildinize porselen bir görünüm kazandırıyor.

Prime & Lock Eye Primer ise hafif ve kremsi yapısıyla kolayca uygulanarak daha uzun süre kalıcı bir göz makyajı vadediyor.


Cilt makyajın ile parlamaya hazır mısın?


Mega Bronzer, yaz aylarında güneşlenmek istemeyen fakat esmer bir tene sahip olmak isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Doğal bir görünüm için tüm yüzde kullanılabilen ürün kontür olarak da uygulanabiliyor.

Yoğun renk pigmentasyonuna sahip 4 farklı renk tonu ile Cheek Kit, bronzluğu ve ışıltıyı bir arada sunarak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir palet ile karşılıyor.

Glow Revolution Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi içeriğinde yer alan beyaz- bronz altın sıvısı, ışığı yansıtan parçacıkları sayesinde sürdüğünüz bölgede ıslak, nemli bir görünüm ve ışıltılı bir bitiş sağlıyor. Hem yüz hem de vücut için kullanabileceğiniz Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi'nde Eternal Gold ve Timeless Bronze olarak farklı zevk ve tercihlere hitap eden iki renk çeşidi bulunuyor.


Dikkat çeken bakışlar


Duo Brow Kaş Kalemi, Light Brown, Medium Brown ve Dark Brown olarak üç farklı renk çeşidi ile kahverenginin en mükemmel tonlarını sunuyor. İki ucu bulunan Duo Brow Kaş Kalemi, kalem ucu ile kaşlarınızdaki boşlukları mükemmel bir şekilde doldururken fırça ucu ile de kaşlarınıza doğal bir şekil vermenizi sağlıyor.

The Waterproof Maskara Revolution tüm gün tüm gece daha uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı formülü ile vazgeçemeyeceğiniz bir ürün! Kum saati şeklindeki fırçası ve yoğun yapısı ile daha hacimli ve daha uzun kirpikler vadeden ürün yaz sıcaklarının etkisiyle akma ve bulaşma yapmıyor.


Watsons'ta her zaman daha fazlası var!

Life On The Dance Floor Ruj Çeşitleri: 26,90 TL

Matlaştırıcı Matte & Fix Mattify Primer: 69,90 TL

Blur and Prime PoreBlur Primer: 69,90 TL

Prime & Lock Eye Primer: 59,90 TL

Mega Bronzer: 49,90 TL

Cheek Kit: 49,90 TL

Duo Brow Kaş Kalemi Çeşitleri: 29,90 TL

The Waterproof Maskara Revolution: 54,90 TL

Glow Revolution Timeless Bronze Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi : 99 TL

Glow Revolution Eternal Gold Illuminating Yüz ve Vücut Spreyi : 99 TL**Belirtilen fiyatlar Temmuz güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.Faselis
5.1b
Okunma