Pandemi sürecinde evde kalan kadınlar bölgesel zayıflamaya yöneldi

Güzellik Uzmanı Fatma Aldemir, kadınların aşırı yemek ve hareketsizlik nedeniyle, pandemi sürecinde kilo aldıklarını belirtti.

Pandemi sürecinde, özellikle evlerinde hareketsiz kalan kadınların, bölgesel zayıflama için başvurduklarını belirten Lavida Güzellik Merkezi İşletmecisi Fatma Aldemir, "Pandemi süreciyle birlikte evde kalan kadınlarımız ekmek yapmaya başladı. Çocuklarla bir olunca pasta ve börek ağırlıklı beslendiler. Yoğun iş temposuna ara verip evde durunca bedenler kilo aldı ve kalınlaştı. Bu süreçte alınan kiloları hızlı atmak isteyen kadınlar tarafından bölgesel zayıflama cihazımız ilgi gördü ve güzel sonuçlar aldı. Kadınlar kapımızı en çok lazer, kaş-bıyık ve zayıflama cihazı için çaldı" dedi.

Bölgesel kiloların, inatçı yağlardan oluştuğuna dikkat çeken Güzellik Uzmanı Fatma Aldemir, 8 seansta bu yağların ciddi oranda azaldığına dikkat çekti. Aldemir, "İnatçı yağlar dediğimiz, göbek ve basen bölgesinde, özellikle kollar ve gıdıda biriken yağlardır. Bunlar yıllardır kadınların problemi. Bölgesel zayıflamayı tercih edenler tarafından, cihazımız acısız, ağrısız ve girilebilen bölge alanı geniş olan bir cihaz olduğu için çok tutuluyor. 8 seans ve her seansta 25 dakikalar bir uygulama ile 3,5 ve 8 santimetreye varan incelmeler oluyor. Kişinin o incelmeyi anlık görmesi ve eve gittiğinde, sadece su içmesi gerekmesi, günde 2,5 litre su içerek bizim erittiğimiz ve yok ettiğimiz yağları, ter ve idrar yoluyla atabilmesi çok konforlu geliyor. Günde 2,5 litreden az su içtiğini, suyu sevmeyen danışanlarımızı, işleme almıyoruz. Ya da önce su içme alışkanlığı kazandırıyoruz. Çünkü bizim erittiğimiz yağ, o bölgede kalabilir başka bölgede toplanabilir, damarlara girebilir. O yüzden vücuttan atılması şart" diye konuştu.


Hibya Haber Ajansı

Okunma