İddiali Bir Kışa Hazır Mısınız?

NOCTURNE Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonunda sık sık rastladığımız sarı, yeşil, fuşya renklerinin enerjisiyle soğuk kış günlerini ısıtıyor. Tayt ve sweatshirt’lerin ön planda olduğu rahat parçalarla

NOCTURNE Sonbahar/ Kış 2019 koleksiyonunda sık sık rastladığımız sarı, yeşil, fuşya renklerinin enerjisiyle soğuk kış günlerini ısıtıyor. Tayt ve sweatshirt’lerin ön planda olduğu rahat parçalarla eşleşen neon tonlar ve zebra desenin sportif birlikteliği jakarlı kumaşlarla buluşuyor. Neon tonların tüm çarpıcılığıyla dikkatleri üzerine çektiği parçalarda animal desenlerin getirdiği doğallık hissi bu ikiliyi dengeliyor. Ceketlerin altına taytların kombine edildiği bu güncel tema aynı zamanda çabasız şıklığın da bir yansıması niteliğinde.

Gümüş ve gold parıltılar ise bu kış stilinize ışıltı ekliyor. Parlak kumaştan mini elbiseler, crop top bluzlar dikkatleri üzerine çekerken zarif şıklığıyla ön planda olan siyah takımlar, tulumlar, bağlamalı bluzlar klasikten vazgeçmeyenler için ideal.

Kazayağı ise bu koleksiyonda alışılmış olanın aksine siyah ile beyazı değil, fuşya ve turuncuyu eşleştiriyor ve gri havalara renk katıyor. Yüksek belli pantolonlar, iddialı omuz kesimleri ruganla desteklenerek geçmişin stil kodlarını anımsatıyor. Romantik diye bildiğimiz pembenin tüm sezona yayılan yüksek enerjisi ise bu stili domine ediyor. Detaylarda oyuna katılan jakarlar ise bu yenilikçi stilin ayrıştırıcılarından. Her ne kadar modern hatlarda ilerlese de, geçmişe de bu koleksiyonda yer var.

L’Appart PR

3.3b
Okunma