I Heart Revolution’dan kalpleri çalacak yeni bir seri: “Heartbreakers”

I Heart Revolution; Heartbreakers serisi ile kapatıcı, maskara ve kaş ürünlerini de makyaj tutkunlarıyla buluşturuyor

I Heart Revolution; göz alıcı far paletlerinin, ışıltısı ile baş döndüren allıkların ve kusursuz görünüm sunan kapatıcıların yer aldığı yeni serisi “heartbreakers” ile her zaman olduğu gibi makyajların “1 numarası” iddiasını koruyor. Marka yeni serisi ile daha önce olmayan yeni ürün gruplarına da yer vererek makyaj tutkunlarını sevindiriyor.

Türkiye’ye geldiği ilk günden beri makyaj tutkunlarının gönlünü fetheden
I Heart Revolution, yeni serisi “heartbreakers” ile sonbaharda tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyenleri Watsons’a bekliyor.

Far paletleri, mat ve ışıltılı allıkları ve süper etkili kapatıcıları ile I Heart Revolution Heartbreakers, makyajlara hiç olmadığı kadar dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Kalplerin enerjisi gözlere yansısın!

I Heart Revolution’ın far paletindeki iddasını kanıtlayan “heartbreaker” serisi, bakmaya doyum olmayan renk alternatifleri ile makyaj çantalarında baş köşeyi alıyor. Her biri kalp şeklinde tasarımlara sahip far paletleri, her cilt tonuna ve zevke uygun farklı renk alternatiflerinin bulunduğu 6 çeşitten oluşuyor. Makyaj yapmayı zevke dönüştüren far paletleri mat ve ışıltılı ton alternatifleri ile eğlenceli bir keşfe çıkmak isteyenleri bekliyor.

Güçlü kırmızılar ve yoğun toprak tonlarıyla tamamlanan Courage far paleti, kalbinin sıcaklığını gözlerine taşımak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Tatlı pembe ve şeftali tonlarıyla dolu Sweetheart far paleti, makyajında pamuk şeker tadında bir görünüm elde etmek isteyenleri vazgeçemeyecekleri renklerle bir araya getiriyor.

Soluk pembeler, güzel nude tonlar ve sıcak kahverengiler içeren Majestic far paleti ise farklı tarzlardaki makyajları toprak tonlarının kaçınılmaz büyüsüyle buluşturuyor. Morun ışıltılı ve mat tonlarıyla dolu Mystical far paleti sıradanlığı sıradışılığa çevirmekte usta olan makyaj tutkunlarının gözdesi oluyor. Engin denizlerin mavisini gözlere taşıyan Daydream far paleti kendini deniz kızı gibi hissetmek isteyenleri bekliyor. Mavi kadar doğanın bir diğer olağanüstü rengi yeşili ve tonlarını yansıtan Lucky far paleti ise makyajseverlerin içindeki amazonu gözlere taşıyor.

Yüzlerde kalpler kıracak bir ışıltı

I Heart Revolution’ın kalplerin ışıltısını yüzlere taşıyan Heartbreakers allık serisi ise birbirinden özel renk seçenekleriyle kalpleri kazanmaya geliyor.


I Heart Revolution’ın ikonik kalp tasarımındaki allıklar makyaj tutkunlarına tek bir kutuda iki renk seçeneği birden sunuyor. Hearthbreakers’ın kırık kalbi yansıtan tasarımında, muhteşem bir uyumla birlikte ya da tek başına kullanılabilen allıklar mat ve ışıltılı seçenekleriyle her tarza kolayca uyum sağlıyor.

Heartbreakers’ın ışıltılı aydınlatıcıları Powerful ve Strong allıkları bronz ve pembenin en göz alıcı tonlarını muhteşem bir ışıltı ile birleştiriyor. Ciltlere bakımlı ve bronz bir parlaklık sunan allıklar şimdiden makyaj tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.

2

Okunma