Hilton İstanbul Bomonti’nin Ödüllü eforea™ Spa’sından Anneler Günü’ne Özel İndirimli Hediye Çekleri

1-12 Mayıs tarihleri arasında, eforea™ Spa'dan anneniz için alacağınız hediye çekleri, %15 indirim fırsatıyla, annesine yenilenmeyi ve tazelenmeyi hediye etmek isteyenleri bekliyor. Üstelik anneniz

1-12 Mayıs tarihleri arasında, eforea™ Spa'dan anneniz için alacağınız hediye çekleri, %15 indirim fırsatıyla, annesine yenilenmeyi ve tazelenmeyi hediye etmek isteyenleri bekliyor. Üstelik anneniz hediyesini, 6 ay boyunca dilediği zamanda kullanma ayrıcalığına da sahip oluyor.

İstanbul'un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, tüm annelerin Anneler Günü'nü ödüllü eforea™ Spa'sında sunduğu fiyat avantajlı hediye çekleriyle kutluyor. 1-12 Mayıs tarihleri arasında, eforea™ Spa'nın bakım ve masajlarından annesine en uygun olanını seçenlerin satın aldıkları hediye çekleri, Hilton İstanbul Bomonti tarafından istediği adrese kargolanabiliyor. Anneler, hediye çeklerini, 6 ay boyunca dilediği zamanda kullanma ayrıcalığına da sahip oluyor.

eforea™ Spa'nın uzman terapistleri tarafından uygulanan cilt bakımları arasında, "İnci Özlü Aydınlatıcı Cilt Bakımı", "Yoğunlaştırılmış Asit Peelingi", "Göz Çevresi Bakımı ve Anında Sıkılaştırıcı Maske" gibi annenizin cildini canlandıracak uygulamalar; birbirinden rahatlatıcı ve arındırıcı masaj seçenekleri arasında ise "Stres Giderici Aroma Terapi", "Enerji Veren Derin Doku" ve "Sıcak Mum Masajı" gibi özel masaj terapileri yer alıyor. eforea™ Spa'nın hamam ritüelleri de, annenize hediye edebileceğiniz cazip seçenekler arasında bulunuyor. 165 TL'den başlayan bakımlar, Anneler Günü kampanyasıyla %15 indirimle sunuluyor.

Mayıs ayında "Happy Hour" saatlerine özel %25 indirim

eforea™ Spa, "Happy Hour" kampanyası ile de Mayıs ayı boyunca misafirlerine cazip fırsatlar sunacak. Ramazan süresince 12:00-17:00 saatleri arasında eforea™ Spa'ya gelen misafirler, yaptıracağı tüm cilt ve vücut bakımlarında %25 indirim fırsatından faydalanabilecek.Ödüllü eforea™ Spa'nın Mayıs ayında gerçekleşecek "Anneler Günü" ve "Happy Hour" kampanyaları hakkında detaylı bilgiye 0212 708 3105 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Kaynak Sade İletişim
5.8b
Okunma