HASFEST 2019’DA “mor ve ötesi” İLE “CEZA” RÜZGARI ESTİ

Kadir Has Üniversitesi öğrencileri tarafından her yıl düzenlenen HASFEST, bu yıl 2 Mayıs Perşembe günü Cibali Kampüsü'nde gerçekleşti. Açılış partisiyle başlayan etkinlik ile

Kadir Has Üniversitesi öğrencileri tarafından her yıl düzenlenen HASFEST, bu yıl 2 Mayıs Perşembe günü Cibali Kampüsü'nde gerçekleşti. Açılış partisiyle başlayan etkinlik ile senenin stresini atan öğrenciler, gün boyu Dağcılık Kulübü ile ip inişi ve çadır kurma yarışması, uçurtma atölyesi, yaşayan kütüphane, ‘Has Riders' ile Motor Sergisi, Duvar Boyama, Halk Oyunları Kulübü ile Dans Kulübü gösterisi ve çeşitli atölye etkinlikleri ile keyifli anlar yaşadı.

KHAS Müzik Kulübü grubu ‘Yüzde 50'nin hareketli parçalarıyla eğlenmeye başlayan öğrenciler Karaoke partisi ile konserlere hazırlandı.

Kulüp etkinliklerinin ardından, sahneye çıkan "Ceza"ve "mor ve ötesi" Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü'ndeki alanı dolduran binlerce öğrenciye unutulmaz anlar yaşattı. Kadir Has Üniversitesi öğrencileri, severek takip ettikleri alternatif rock grubu mor ve ötesi'nin şarkılarıyla coşarken, ünlü rap müzisyeni Ceza ile eğlence dolu anlar yaşadı.

KAYNAK: c-line
6.6b
Okunma