Farkındalık dolu bir yaşama “Mindfulness” ile ulaşın

Günlük hayatta çok hızlı hareket eden insan zihninin vücutla temasını yitirip takıntılı düşüncelere dalmasının önüne “mindfulness” yeteneğiyle son verileceğini söyleyen Uluslararası Thetahealing Eğitmeni İpek Senem Aydın, farkındalık dolu bir yaşamın mümkün olabileceğini herkese gösteriyor

Kişinin nerede olduğunun, ne yaptığının farkında olması ve çevresindeki olup bitenlere dair gözlem yapabilmesi gibi temel insani bir yetenek olan mindfulness hakkında az bilinenlere dair açıklamalar yapan İpek Senem Aydın, yeni bir yaşamı müjdeliyor. Tüm insanların mindfulness yeteneğine sahip olduğunu fakat çok az kişinin buna erişebildiğini söyleyen Aydın, thetahealing tekniğini uygulayanların daha mindful bir yaşama adım atacağını vurguluyor. Tekniği hayatına adapte edenlerin ruh, zihin ve beden dengesinde olarak kendini mutlu hissedeceğinin altını çizen Aydın, böylelikle yaratıcı potansiyelin ortaya çıkacağını vurguluyor.

“Thetahealing ile Bilinçli Farkındalığa Ulaşın”

Thetahealing tekniğinin düzenli olarak uygulanmasının manevi bağlantıları derinleştirerek kişisel özgürlüğe kavuşturduğunu söyleyen İpek Senem Aydın, bunun sonucunda da kişinin duygusal yönden güçlü bir konuma eriştiğini belirtiyor. Daha güvenli bir hayata adım atmanın en büyük destekçilerinden biri olan tekniğin, hayalleri ve hedefleri gerçekleştirme yolculuğunda kişiye desteğine vurgu yapan Aydın, “Uyumlu ilişkilerin nasıl geliştirileceği ve ruh eşinin nasıl çekileceği ile ilgili farkındalık kazandıran thetahealing, kişiyi en yüksek potansiyele ulaştırarak duygusal açıdan zenginlik sağlar” diyor. Bolluk ve zenginlik dolu deneyimlere kavuşma yolunda da thetahealing tekniğinin kişinin yol arkadaşı olduğunu ifade eden deneyimli eğitmen, yaşamın da otopilottan çıkarak bilinçli farkındalığa ulaştığını hatırlatıyor.

Yapma Gücüne Kavuşmanın Anahtarı: Thetahealing 

Thetahealing kavramını bir meditasyon ve kuantum tekniği olarak tanımlayan İpek Senem Aydın, tekniğin dua ve meditasyon yoluyla sınırlayıcı inançlardan serbest kalmaya ve pozitif düşüncelerle dolu bir hayat yaşamaya yardımcı olduğunu da belirtiyor. Thetahealing öğretisinin amacını “beyni teta frekansı olarak bilinen derin bir duruma getirmek ve kişiye hizmet etmeyen sınırlandırıcı inançlardan arındırmak” şeklinde özetleyen Aydın, “Bunun yanı sıra kişinin kendi gerçekliğini nasıl inşa edeceğini ve hayatında olan her şeyin bir amacı olduğunu gösterir” diyor. Mucizelere şahit olmanın nasıl bir his olduğunu bilmek isteyen herkese thetahealing tekniğinin gücünü öneren Aydın, hedefleri gerçekleştirme ve yapma gücüne kavuşturuyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma