news-details

Kadınların mutfaktaki “Yol Arkadaşı”ndan, kadınlara en mükemmel hediye seçenekleri

Kadınların mutfaktaki “yol arkadaşı” EMSAN, ‘Her Zaman, En İyisi, En Uygun Fiyata” anlayışıyla hazırladığı birbirinden seçkin koleksiyonları ile Dünya Kadınlar Günü’nde de kadınlar için kalite ve zerafeti bir araya getiriyor. Saflığın sembolü olan beyazı, grinin en tatlı tonuyla birleştirdiğiParla 32 Parça Kahvaltı Takımı ve kusursuz dokuyu döküm kalıba adeta oya gibi işlediği Lavin Döküm Kek Kalıbı ile Dünya Kadınlar Günü’nde, kadınların sofralarını mükemmelleştiriyor. Unutmayın, Dünya Kadınlar Günü’nde, dünyanın en kutsal varlıkları olan kadınlara yakışan hediyenin “Her Zaman En İyisi, En Uygun Fiyata EMSAN”da!

EMSAN, her zaman olduğu gibi, Dünya Kadınlar Günü’nde de kadınlara yol arkadaşlığı yapmayı sürdürüyor. “Her zaman, En İyisi, En Uygun Fiyata Emsan’da” sloganıyla hazırladığı en seçkin koleksiyonlarıyla, birbirinden renkli sofralara imzasını atan EMSAN, kadınların mutfaktaki “yol arkadaşı” olarak Dünya Kadınlar Günü’nde de sofralara şıklık ve kalite kazandırıyor. 

Kadınlar Günü'nde de En iyi ve En Uygun Hediye Seçenekleri Emsan'da

EMSAN; sadece özel günlerde değil, her zaman uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturduğu ürünleri aracılığıyla kadınlarla dostluk kuruyor. Dünya Kadınlar Günü’ne özel hediye olarak, önerdiği Parla 32 Parça Kahvaltı Takımı ile kahvaltı sofralarına sadelik ve şıklık sunuyor. Yüzde 100 el yapımı olan, mikrodalga fırında kullanılabilen ve bulaşık makinesinde yıkanabilen Parla 32 Parça Kahvaltı Takımı’nda6 adet servis tabağı, 4 adet küçük kayık, 6 adet çay fincanı ve tabağı, 6 adet porselen çay kaşığı, 2 adet reçellik, 1 adet tuzluk, 1 adet biberlik yer alıyor. EMSAN, rengi ve marifetleriyle mutfakların yıldızı olan Lavin Döküm Kek Kalıbı ile de kadınlara, hem sağlıklı hem de muhteşem kabaran pufidik kekler yapmayı vaat ediyor. 

Şık tasarımlarıyla Dünya Kadınlar Günü için mükemmel hediye seçeneği olan Parla 32 Parça Kahvaltı Takımı ve Lavin Döküm Kek Kalıbı, emsan.com.tr ve EMSAN mağazalarında!

 

 


Hibya Haber Ajansı