news-details

Elitaş ve Cantimur’dan Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyareti

Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Büyükkılıç, bu dönemde de Kayseri’ye en güzel hizmetleri ulaştırmaya gayret edeceklerini, 16 ilçe belediyesi ile el birliğiyle, teşkilatlarla, milletvekili, bakanlar, bürokratlar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iradesi ile Kayseri’yi daha iyi noktaya taşıyacaklarını dile getirdi.

Ziyarette konuşan AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ise 31 Mart Seçimlerinde Başkan Büyükkılıç ve diğer belediye başkanlarının çok güzel bir aktivite gösterdiklerini belirterek, “Büyükşehirler olarak, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin bütün olumsuzluklara rağmen, ters esen rüzgâra rağmen başarmanız bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu” dedi.

Elitaş, Başkan Büyükkılıç’ın 16 ilçe belediye başkanına da ağabeylik yapacağına inandığına işaret ederek, birlik beraberlik mesajı verdi.

Hizmet aşkının parti aşkından büyük olduğunu vurgulayan Elitaş, Başkan Büyükkılıç’ın tecrübesine dikkati çekerek, birliğe ve hizmet etmeye verdiği önemi vurguladı. Elitaş Başkan Büyükkılıç’a başarısından ve hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcı Abdullah Erdem Cantimur da Başkan Büyükkılıç’ı, yeniden başkan seçilmesinden dolayı tebrik etti.

  Hibya Haber Ajansı