Eau Thermale Avène Beyaz Seri ile hassas ciltlere mineral filtreli tam koruma

Pierre Fabre Laboratuvarlarının bir numaralı dermokozmetik markası Eau Thermale Avène’in en kıymetli ürün gamlarından biri olan “Beyaz Seri” güneş ürünleri, içeriğindeki mineral filtreler ile uzun süreli koruma sağlar ve foto stabilitesi yüksektir.

Pierre Fabre Laboratuvarlarının bir numaralı dermokozmetik markası Eau Thermale Avène’in en kıymetli ürün gamlarından biri olan “Beyaz Seri” güneş ürünleri, içeriğindeki mineral filtreler ile uzun süreli koruma sağlar ve foto stabilitesi yüksektir. En hassas ciltlerden bebeklere kadar tüm ciltlerde uzun süreli ve güçlü bir koruma sağlıyor. Özel formülü sayesinde iz bırakmadan cildi koruyup nemlendiriyor.

 

 

Avrupa dermokozmetik pazarının en çok tercih edilen markalarından olan Eau Thermale Avène; markasının en kıymetli ürün gamlarından bir olan “Beyaz Seri” güneş ürünleri ile tüm cilt tiplerinde kullanım esnasında yüksek bir koruma tabakası oluşturarak zararlı ışınların vücudunuza hasar vermesini önlemeye yardımcı oluyor.

 

Eau Thermale Avène Beyaz Seri güneş ürünleri, içerisindeki mineral filtrenin öncüsü olan Titanyum dioksit ile UVA ve UVB ışınlarına karşı uzun süreli ve etkili koruma sağlar. İçeriğindeki güçlü antioksidan etki, serbest radikallere karşı koruma özelliği olan pretokoferil sayesinde cildin zarar görmesini engeller. Eş zamanlı olarak aşırı hassas ve hassas ciltleri de nemlendirici özelliğe sahiptir. Akışkan ve hafif formu ile kolayca uygulanır, iz bırakmaz. Suya dayanıklıdır. İçeriğindeki Avène Termal Suyu sayesinde cildi rahatlatıp ferahlık hissi verir.

 

Eau Thermale Avène Beyaz Seri güneş ürünleri; kimyasal filtrelere ve parfüme karşı toleransı düşük kişilerde, atopiye eğilimli çocuk ve yetişkin ciltlerde, bebeklerde, kızarıklığa eğilimli ciltlerin yanı sıra yara izi ve uçuğa sahip ciltlerde de yüksek etkili koruma sağlar.

 

Avène Beyaz Seri ailesi; çok yüksek koruma faktörüne sahip, toplam 5 üründen oluşuyor.

 

Vücut için;

SunsiMed 50 +Güneşe karşı aşırı hassasiyet gösteren ciltlerde; aktinik keratoz, cilt kanseri (melonma hariç) ve foto yaşlanma gibi durumların önlenmesine yardımcı olmak adına özel bir formülasyon ile hazırlanmış bir tıbbi cihazdır. Parfüm içermez ve güçlü anti oksidan etkisi ile cilt hücrelerini güçlendirip cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

 

 

Lait SPF 50+

Düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltler için çok yüksek koruma sağlar. Mineral filtre ve içeriğindeki pretokoferil sayesinde E vitamininin ışıkta istikrarlı öncüsü olup tamamlayıcı bir hücresel koruma sağlar. Bebekler ve alerjik ciltlerin kullanımına uygundur. Suya karşı dayanıklıdır. İçeriğinde hiçbir kimyasal filtre bulundurmaz.

 

 

Yüz için;

Fluide Mineral SPF 50+

Aşırı hassas ve hassas ciltler için yüksek faktörlü güneşten korunma sağlar. Kimyasal filtre içermez. UVB ve UVA'ya karşı yüksek koruma tabakasına sahiptir. İçeriğindeki pretokoferil sayesinde güçlü antioksidan etkiye ve serbest radikallere karşı koruma özelliğine sahiptir.

 

 

Fluide Mineral Teintée 50+

Aşırı hassas ciltler için mineral filtreli yüksek koruma sağlayan renkli güneş kremidir. Mineral filtrenin öncüsü olan Titanyum dioksit ile, UVA ve UVB'ye karşı uzun süreli, etkili koruma sağlar. Sağlıklı ve ışıltılı bir cilt tonu sunar. Özel formülasyonu sayesinde beyaz iz bırakmadan mineral filtre koruması sunar.

 

Compact 50+ Güneşten Koruyucu Kompakt

Düşük toleranslı ve aşırı hassas ciltler için çok yüksek koruma sağlar. Homojen bir cilt rengi için uygulaması kolay bir yapıdadır. Dore ve Sable olmak üzere iki renk seçeneği sayesinde bütün cilt tonlarına uyum sağlar. Yüksek toleranslıdır. İçerisindeki özel steril süngeri ile kullanılır.


Hibya Haber Ajansı

Okunma