Doğal yağların gücü adına

INCIA pürüsüzleştirici yağ ile bakımlı dirsek ve topuklar

Cildimiz yaz mevsiminden sonbahara geçiş döneminde mevsim değişikliğiyle birlikte kuruyup çatlayabiliyor. Özellikle topuk ve dirseklerimiz bu dönemde daha da hassaslaşarak özel bakıma ihtiyaç duyuyor.

INCIA Pürüzsüzleştirici Yağ, shea, aynısefa ve kuşburnu yağlarından hazırlanan E vitaminli mucizevi içeriği ile kurumuş ve çatlamış topuk ve dirsekleri onarıyor ve ekstra bakım yapıyor.

INCIA Pürüzsüzleştirici Yağ, doğal formülü ile kuruyan dirsek ve topukları yumuşatıyor. Aynı sefa yağının yoğun nemlendirme etkisi ve kuşburnu yağının C vitamini içeriği kuruyan ve çatlayan cildi beslemeye yardımcı oluyor. Soğuk sıkım teknolojisi ile üretilen Shea yağı ve %100 arı balmumu sayesinde cilt yüzeyinde doğal bir bariyer oluşturarak hava koşulları gibi dış etkenlere karşı cildi koruyor.

Kokusunu yapay parfümlerden değil içerisindeki doğal esansiyel bitki özlerinden alan INCIA Pürüzsüzleştirici Yağ hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermiyor.

Genetiği değiştirilmiş hammaddeler, paraben, petrokimyasal maddeler ya da sentetik koku, kıvam artırıcı, köpürtücü, koruyucu, renk ve boya maddesi INCIA ürünlerinde yer almıyor.

INCIA ürünleri seçkin eczanelerde ve www.incia.com ‘da!

Hibya Haber Ajansı

Okunma