Cilt temizliğine hızlı ve hassas çözüm

Polosmart, tüm ciltlere uygun yapısıyla ve şeker gibi renkleriyle dikkat çeken PSC03 Sonic Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı ile cildiniz için kusursuz bir seçenek sunuyor.

 

Bakımlı ve sağlıklı görünen bir cilt için en önemli adımlardan biri kuşkusuz cilt temizliği. Polosmart, PSC03 Sonic Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı ile cildinizi hassas dokunuşlarla temizlemek, makyaj kalıntılarından ve gün içinde biriken kirlerden arındırmak istediğiniz her an yanınızda. Pratik bir kullanım sunan cihaz, tüm cilt tiplerine uyumlu silikon yapısı ve 12 farklı hız ayarıyla cildinizi hassas dokunuşlarla temizliyor.

T-sonic titreşim teknolojisi sayesinde, hızlı ve kolay bir kullanıma sahip olan ürün, otomatik zaman ayarı sayesinde, yüz temizliğinizi üç dakikalık periyotlara bölüyor ve tam dolu şarjla ortalama 60 kez kullanım imkanı sunuyor.

Renkli ve suya dayanıklı
Pembe, kırmızı, mor, sarı ve mavi olmak üzere 5 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan ürünün cilt hassasiyetine göre iki farklı kullanım yüzeyi bulunuyor. Polosmart PSC03 Sonic Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı, ultra hijyenik silikon yapısı sayesinde yüzeyinde bakteri barındırmıyor ve suya dayanıklı yapısı sayesinde kolayca temizlenebiliyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma