news-details

8. Sevgililer Günü Sembol Çifti belli oldu

Bekarlık sultanlık derler ama sevgilisi olanlar da yaşıyor bu hayatı! Bekarların depresyona, çiftlerin romantizme doyduğu, romantizm, aşk ve tutkunun zirvede yaşandığı, yılın en sevgi dolu günü olan 14 Şubat için KızlarSoruyor bu yıl 8. kez, ünlüler camiasının birbirinden ünlü yedi çiftini derleyip topluluğuna sordu: 

Sevgililer Gününde gözlerimizden kalpler çıkartan, en gencinden en olgununa yaşadığı aşkla dillerden düşmeyen, biz de böyle aşklar yaşar mıyız diye çatlatan yılın en çok konuşulan Sevgililer Günü Sembol Çifti kim olmalı?

8 bin 963 oy kullanılan "Sevgililer Günü Sembol Çifti" anketinden zaferle çıkan çiftimiz, oyların yüzde 37'sini alan Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı çifti oldu.

Yabani dizisindeki Yaman ve Rüya karakterleriyle izleyicilere aşk şöleni yaşatan çift aşkları ile her hafta gündemi sarstı! Dizilerinin adı her ne kadar “Yabani” olsa da, onlar birbirlerine çok sıcaktı.

Onlarınki gerçek olan set aşklarından, kurguydu gerçek oldu

Aşk, tutku, romantizm dendiğinde ilk akla gelen, “Ah, onun yerinde ben olsaydım!” dedirten ve en önemlisi yan yana gördüğümüzde aşka inancımızı pekiştiren aşıklar Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’yı “Sevgililer Günü Sembol Çifti” ünvanlarından dolayı tebrik ediyor, unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmelerini diliyoruz.

Oyların yüzde 22 sini alarak yarışmanın ikinci gelen çift: Yaşadığı ‘Hadise’li ilişkiden sonra cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi “Kopuk” dizisiyle ekranlarda olan Kaan Yıldırım ve bu yıl Emmy ödülü alan ‘Yargı” dizisinin güzeller güzeli avukatı Ceylin’e hayat veren Pınar Deniz çifti oyların yüzde 22'sini alarak aşka inancımızı vurgulayan çiftlerden oldular. Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çiftinden 2024 yılında artık evlilik haberi duymak istediğimiz doğrudur!

Ankette oyların yüzde 21 ile ikinci, Türkiye'de olduğu kadar, uluslararası alanda da tanınan başarılı oyuncu Hande Erçel ve sosyetenin en köklü ailelerinden birine mensup, milli çapkın Hakan Sabancı çifti oldu. Hem iş dünyasında hem de eğlence dünyasında önemli figürler olarak tanınsalar da, magazin dünyasının en tutkulu aşıkları arasında yerlerini almaları günümüzün en dikkat çekici magazin olaylarından oldu!

Hakan Sabancı'nın sofistike ve karizmatik kişiliği, Hande Erçel'in enerjik ve güzel görünümüyle mükemmel bir denge oluşturdu, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları romantik anlar hayranlarının da bu tutkulu aşka şahit olmasını sağladı.

4. Sırada yüzde 9 oyla, özel hayatını sosyal medyadan uzak yaşamayı tercih eden Sibil Çetinkaya - Şükrü Özyıldız, 5. Sırada annesi Seda Sayan’ın onayıyla mutlu beraberliği devam eden İlayda Alişan - Oğulcan Engin çifti yeralırken, 6. Sırada spekülatif aşklarıyla gündemi karıştıran Gülseren Ceyhan - Mehmet Ali Erbil yer alırken, anketin sonunda marjinal aşklarıyla gündemde yer alan Zeynep Bastık - Ali Can Ayyıldız çiftini görüyoruz.

Simay Barlas - Halit Özgür Sarı yüzde 37

Pınar Deniz - Kaan Yıldırım yüzde 22

Hande Erçel - Hakan Sabancı yüzde 21

Sibil Çetinkaya - Şükrü Özyıldız yüzde 9

İlayda Alişan - Oğulcan Engin yüzde 4

Gülseren Ceyhan - Mehmet Ali Erbil yüzde 4

Zeynep Bastık - Ali Can Ayyıldız yüzde 3

Kaynak:  https://www.kizlarsoruyor.com/sevgililer-gunu/q21865131-romantik-rekabet-basliyor-ciftlerimizi-arenaya-alalim-sevgililer-gunu 

  Hibya Haber Ajansı