Porselen görünümlü bir cilt için: LR Colours yağ içermeyen fondöten

LR Health & Beauty, en çok tercih edilen renkli kozmetik ürünlerini makyaj severler ile buluşturmaya Colours Yağ İçermeyen Fondöten ile devam ediyor. Krem yapısı sayesinde kolayca sürülen ürün silikon ve parfüm içermeyen formülü sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

LR, canlı, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt için Colours Yağ İçermeyen Fondöten’i öneriyor.

LR Health & Beauty, en çok tercih edilen renkli kozmetik ürünlerini makyaj severler ile buluşturmaya Colours Yağ İçermeyen Fondöten ile devam ediyor. Krem yapısı sayesinde kolayca sürülen ürün silikon ve parfüm içermeyen formülü sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor.

Colours Yağ İçermeyen Fondöten, her cilt tipi ve rengi için alternatif oluşturuyor. Pudra içeren yapısı sayesinde uzun süre mat bir görünüm sağlarken cildi yağlandırmıyor ve ciltte parlama yapmıyor. Cilt dokusunu maskelemeyen yapısıyla cildinizin nefes almasını sağlıyor.

Yüksek kapatıcılık etkisiyle cildinizdeki tüm kusurları yok eden Colours Yağ İçermeyen Fondöten ile cildiniz porselen bir görünüme sahip olacak!

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “More Quality For Your Life” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, gıda takviyeleri ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. Yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 27 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

www.lrworld.com/tr

LR Instagram: @lrturkey - #lrturkey #lrdeğerkatar

LR Facebook: https://www.facebook.com/LR.Health.Beauty.Turkey/

GoodWorks
 

5.5b
Okunma