news-details

Üniversitelilere eşsiz deneyim; Unilever IdeaTrophy yarışması

Üniversite öğrencilerinin yeni beceriler kazanmalarını hedefleyen Unilever IdeaTrophy, 21. yılında da gençlere eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Gençleri Dove ile bir pazarlama projesi geliştirme sürecini yakından görmeye ve stratejiler geliştirmeye çağırıyor. Kazananları heyecan verici ödüllerin yanı sıra Londra’da gerçekleşecek Unilever Future Leaders League yarışmasında Türkiye’yi temsil etme, Unilever’da iş ve staj fırsatı bekliyor.  21. Unilever IdeaTrophy için başvurular 29 Ocak Pazar gününe kadar ideatrophy.com adresinden yapılabiliyor.

Unilever Ideatrophy, pazarlama sektörüne ilgi duyan lisans ve yüksek lisans öğrencilerini 21. kez bir araya getirmeye hazırlanıyor. İlham ve deneyim yolculuğunda üniversitelilere eşlik eden Unilever, bu sene Dove markasının cilt temizliği ürünleriyle pazarlama dünyasının kapılarını aralıyor. Öğrencilere değerli kazanımlar sağlayan efsanevi yarışmanın 21. yılında gençler, Dove’ın değer yarattığı cilt farkındalığı konusunda bakım ve ilginin gücüyle stratejiler geliştirmeye çağrılıyor. Süreç boyunca üniversiteliler hem ilham veren eğitimler ile pazarlama dünyasını daha yakından tanıma hem de kampanya fikirleri ile heyecan verici ödüller kazanma şansı yakalıyor. 

Yarışma boyunca öğrencilerin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla dijital eğitimler içeren Unilever IdeaTrophy, üç kişilik takımlardan oluşuyor. “Amaç odaklı” bakış açısına dair görüşlerini paylaşarak başvuran üç kişilik takımlardan hak kazananlar, yarı finale kalıyor. Yarı finalden itibaren ise takımların Unilever Dove markasından alacakları bilgilendirme doğrultusunda yaratıcı pazarlama fikirleri geliştirmesi isteniyor. Finalistler arasından, Unilever Türkiye Yönetim Kurulu tarafından seçilen bir takım ise Londra’da gerçekleşecek Unilever Future Leaders League’de Türkiye’yi temsil etme hakkı kazanıyor. Finalde ilk üçte yer almayı başaran takımlar ayrıca Unilever ile mentorluk, iş ve staj fırsatlarının yanı sıra heyecan verici ödüller kazanma şansı yakalıyor.  

3 kişiden oluşan takımların yer alacağı yarışmanın başvuruları, Unilever IdeaTrophy resmi web sitesi www.ideatrophy.com üzerinden 29 Ocak Pazar gününe kadar gerçekleştirilebilecek.  

 


Hibya Haber Ajansı