news-details

TV+ ile Gebze Teknik Üniversitesi’nde açık hava sinema keyfi

Türkiye’nin süper içerik platformu TV+, Mayıs ayı boyunca üniversite kampüslerine açık hava sinema keyfini taşımaya devam ediyor. Bu etkinlikler kapsamında Gebze Teknik Üniversitesi öğrencileri, son dönemin en çok konuşulan filmlerinden 'The Holdovers'ı izleme fırsatı buldu.

En iyi film ve dizilerle yıl boyu izleyicilerin yanında olan TV+, Mayıs ayı boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerindeki üniversitelerde açık hava sinema etkinlikleri düzenliyor. TV+ programında yer alan Gebze Teknik Üniversitesi’nde öğrenciler, 2023 yılının en çok konuşulan yapımlarından biri olan Oscar ödüllü film “The Holdovers”ı izleme şansı yakaladı. Öğrenciler, film keyfinin yanı sıra, Turkcell’in iç iletişim ve işveren markası T.Life dünyasını da deneyimlediler.

Samimi ve Akıcı Bir Anlatım

Sinema dünyasında çarpıcı yapımlarıyla dikkat çeken ve her yıl en iyi film kategorisinde adaylar çıkaran "Focus Features"ın yapımcılığını üstlendiği “The Holdovers”, samimi ve akıcı anlatımıyla öne çıkıyor. 96. Oscar Ödülleri'nde Da'Vine Joy Randolph’un muhteşem performansıyla “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazandığı “The Holdovers”, 1970 yılında geçen bir dönem filmi. Film, okul dışında bir hayatı olmayan bir öğretmen, sürekli sorun çıkaran bir öğrenci ve okulda görevli olan bir aşçının başından geçenleri anlatıyor.

  Hibya Haber Ajansı