news-details

Mastercard ve ZUBİZU ile yüzde 20 gastronomi indirimi

Silver logolu Mastercard sahibi ZUBİZU’lular, en sevilen gastronomi duraklarının tadını %20 indirim ayrıcalıklarıyla çıkarıyor.

Silver logolu Mastercard sahibi ZUBİZU üyeleri, aralarına her gün yeni bir gastronomi durağının eklendiği ZUBİZU anlaşmalı restoranlardaki özel lezzetlerin tadını yaz boyunca %20 indirim ayrıcalığı ile çıkarıyor. ZUBİZU’nun restoran listesinde ‘’kaliteli yemek ve unutulmaz deneyimler‘’ konseptinden gün içi atıştırmalığına, tatlı keyfinden geleneksel lezzetlere geniş bir yelpazedeki birçok gastronomi adresi yer alıyor. ZUBİZU’lular hem şehir içinde hem de yazlık tatil beldelerindeki pek çok seçkin restoranda geçerli bu indirim ayrıcalığından 30 Eylül 2024 tarihine kadar haftanın her günü yararlanabilecek.

Anlaşmalı restoranlar arasında ZUBİZU ve Mastercard iş birliğinin başlangıcından bu yana ZUBİZU’luları indirim ayrıcalığı ile ağırlayan BigChefs ve Tike gibi restoranların yanı sıra Balun Yeniköy, Brio, Bom Dia, Buselik, Butterfly Chocolate, Croissant&Evde, Da Lupo Trattoria, Far East, Happy Moon’s Fenerbahçe, HİTO, Hünkar, Imperia Ristorante, İkon Happy Moon’s Yalıkavak, İnkase, Isokyo, Lokanta Kru, Kaşıbeyaz Bosphorus, Korto, Korto Alaçatı, Köşkeroğlu Baklava, Kruvasan İstanbul, Lavinia, Malila, Mua, NumNum, Rocca Grill and Terrace, SADE Beş Denizler Mutfağı, Sanayi313, Suvla, Tamirane, Tarla Alaçatı ve The Grungy yer alıyor.

5 milyonu aşan üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor.

Mastercard kampanyasıyla ilgili detaylar ve kullanım bilgilerine ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

  Hibya Haber Ajansı