news-details

KızlarSoruyor 8. Geleneksel Babalar Günü anketi sonuçlandı

Babalar Günü, babalarımızın fedakarlıklarını ve sevgilerini kutlamak için en özel fırsatlardan biridir. Baba demek, dağ demek, güven demek, sırtımızı yasladığımız en büyük güç demek... Onlar bizi düştüğümüzde ilk kaldıran, yol gösteren kahramanlarımız. Sert ve otoriter görünümlerinin ardında yüreklerinin derinliklerinde bize duydukları sevgiyi her zaman hissederiz. Huzuru ve güveni onların gölgesinde buluruz.

2024 Yılı “Yılın Sembol Babası” Avatar Atakan

Atakan Arslan yüzde 29 oy oranıyla 2024 Yılının Ünlü Babası seçildi. Kaan Urgancıoğlu yüzde 19 oy oranıyla ikinci sırada yer alırken, Ahmet Kural yüzde 16 oy oranıyla üçüncü oldu. Ankette Berk Oktay ve İdo Tatlıses yüzde 11 oy aldı, Bora Akkaş yüzde 8 oyla ve Nihat Doğan yüzde 6 oyla yer aldı.

"Avatar Atakan" olarak bilinen Türk sporcu ve oyuncudur Atakan Arslan, 2016 yılında Survivor yarışmasını kazanarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve ardından dizi ve film projelerinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir. Hem sporcu kimliği hem de aile babası olarak sergilediği örnek davranışlar sayesinde Yılın Sembol Babası seçilen Atakan Arslan’ı kutlarız.

KızlarSoruyor ailesi olarak, tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, anketimize katılan ve oy veren topluluğumuza teşekkür ediyoruz. Babalarımızın sevgisi ve fedakarlığı, her zaman yolumuzu aydınlatan bir ışık olmaya devam edecek.

Kaynak:https://www.kizlarsoruyor.com/magazin/q22553159-golgesi-yeter-dedigimiz-babalarimizin-gununu-geleneksel-babalar-gunu

  Hibya Haber Ajansı